Elka S.A

GreekEnglish (United Kingdom)
Vleresimin me ÇMIMIN PLATIN ERA, 2013

Vleresimin me ÇMIMIN PLATIN ERA, 2013

About Us >> Te rejat

ELKA SA u vlerësua nga Business Initiative Directions me Çmimin Platin ERA në kategorinë  “Çmime Ndërkombëtare për Cilësi”  për angazhimin…

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

Cilësi pranë Jush

green

Linja e prodhimit.


Një nga fabrikat më perfekte dhe më moderne në Ballkan për prodhime brumi.

green

Prodhimet tona.


Në linjen e prodhimit të kruasanëve prodhohen markat Belino dhe Replay

Rrjeti i shperndarjes.blue


Nje rrjet i plote shperndarjeje qe garanton sherbim cilesor ndaj konsumatorit dhe partnereve tane.

15 Mar 2016

FOOD EXPO GREECE

Ju ftojmë të na vizitoni në panairin Food Expo në Metropollitan Expo Center, Athinë – Greqi, 19 – 21 Mars 2016.Do të na gjeni në Hall 3, D 11. Ju mirëpresim!

Read more

27 Jan 2015

Panairi ISM – Keln, Gjermani

Panairi ISM – Keln, Gjermani01 – 04.02.2015 Kompania ELKA SA ju fton të vizitoni stendën e saj, ku do të mësoni më shumë për produktet tona dhe do të keni një bashkëbisedim miqësor me ekipin tonë...

Read more
Certifikata Cilesie
Cilesia e produkteve tona garantohet dhe nga certifikimi i organizmave nderkombetare. Read more...
Vleresime dhe cmime
Elka S.A. u vleresua ne Paris ne daten 11 prill 2011 nga International Star for Leadership in Quality, Konventa BID Q.C 100, me Cmimin e Arte me motivacion "Arritje te shkelqyera ne biznes", per kembengulje dhe lider ne persosmeri dhe cilesi, ne perputhje me QC 100 TCM (Menxhimi total i kualitetit). Read more...
Vende Pune
Ketu do te gjeni njoftimet per vende te lira pune tek ELKA SA.