Elka S.A

GreekEnglish (United Kingdom)
Vleresimin me ÇMIMIN PLATIN ERA, 2013

Vleresimin me ÇMIMIN PLATIN ERA, 2013

About Us >> Te rejat

ELKA SA u vlerësua nga Business Initiative Directions me Çmimin Platin ERA në kategorinë  “Çmime Ndërkombëtare për Cilësi”  për angazhimin…

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

Cilësi pranë Jush

green

Linja e prodhimit.


Një nga fabrikat më perfekte dhe më moderne në Ballkan për prodhime brumi.

green

Prodhimet tona.


Në linjen e prodhimit të kruasanëve prodhohen markat Belino dhe Replay

Rrjeti i shperndarjes.blue


Nje rrjet i plote shperndarjeje qe garanton sherbim cilesor ndaj konsumatorit dhe partnereve tane.

31 Jan 2018

Panairi ISM – Keln, 2018

Për te 8-in vit rresht, morëm pjesë në panairin më të madh tregtar në botë për ëmbëlsira dhe ushqime. Ju falenderojme qe na vizituat! Jeni te mirëpritur vitin e ardhshëm!

Read more

27 Jan 2017

Panairi ISM – Keln, Gjermani

Edhe këtë vit, marrim pjesë në ISM Expo - Këln. Ju mund të na gjeni në Sallën 11.1 / Stenda F-010. Nga 29.01.2017 në 01.02.2017. Ejani dhe na vizitoni!

Read more
Certifikata Cilesie
Cilesia e produkteve tona garantohet dhe nga certifikimi i organizmave nderkombetare. Read more...
Vleresime dhe cmime
Elka S.A. u vleresua ne Paris ne daten 11 prill 2011 nga International Star for Leadership in Quality, Konventa BID Q.C 100, me Cmimin e Arte me motivacion "Arritje te shkelqyera ne biznes", per kembengulje dhe lider ne persosmeri dhe cilesi, ne perputhje me QC 100 TCM (Menxhimi total i kualitetit). Read more...
Vende Pune
Ketu do te gjeni njoftimet per vende te lira pune tek ELKA SA.